Hashi metamorfoza – Historia Kasi

Kilka miesięcy temu w naszej grupie na facebooku przeprowadziłam akcję: Hashi metamorfoza. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Tobą historią jednej z uczestniczek.

Na czym polegała Hashi metamorfoza?

Szukałam kilku osób z Hashimoto, które chcą zmienić swoją dietę, zmniejszyć masę ciała i poczuć się lepiej. Takich, którzy w pełni się zaangażują, a w zamian otrzymają dietę Hashi i moje wsparcie. Cała metamorfoza miała trwać 3 miesiące. Kluczowe było to, aby na bieżąco kontrolować swoją masę ciała i obwody oraz samopoczucie.

Jedną z wyłonionych osób była Kasia i to właśnie o niej chciałabym opowiedzieć.

Masz dość diet, które nie działają?

Naszą dietą Hashi już od ponad 4 lat pomagamy osobom z Hashimoto:
  • pozbyć się objawów, poprawić swoje samopoczucie
  • uregulować pracę tarczycy
  • pozbyć się zbędnych kilogramów

Kilka słów o Kasi

Kasia od 2 lat leczy się na Hashimoto, ale niedoczynność tarczycy została u niej zdiagnozowana 7 lat temu. Próbowała już wielu diet i powoli zaczęła wątpić czy odchudzanie w Hashimoto jest w ogóle możliwe.

Cel – odchudzanie

Dietę Hashi stosowała zgodnie z planem, czyli 3 miesiące. Jak sama mówi, nie miała problemu z przestawieniem się na inny sposób odżywiania, bo dania jej smakowały i czuła się dobrze, co dodatkowo motywowało do pracy. Z aktywności fizycznej postawiła na spacery.

Kasia przez cały ten czas z dietą Hashi była aktywna zawodowo i towarzysko. Była na urlopie (po którym przytyła 1,5 kg), przytrafiła się jej też infekcja, która oczywiście na kilka dni uniemożliwiła pełne realizowanie diety. Mimo to się nie poddała i po każdym z takich przestoi wracała na dobre tory.

Efekty stosowania diety Hashi

Zobacz, co udało jej się osiągnąć w ciągu 3 miesięcy naszej wspólnej pracy:

W Kasi przypadku zastosowanie diety Hashi, czyli diety przeciwzapalnej, bezglutenowej i bezlaktozowej przyniosło świetnie rezultaty. Schudła prawie 6 kg, a jej obwody zmniejszyły się znacznie, w sumie o 28 cm! A trzeba pamiętać, że walczyliśmy tu również ze spowolnionym metabolizmem.

Dieta Hashi działa i nie ma ku temu żadnych wątpliwości!

Jeśli i Ty chcesz zmniejszyć swoje obwody, schudnąć, poprawić swoje samopoczucie i funkcjonowanie tarczycy, to z całego serca polecam Ci dietę Hashi. Życzę Ci, żeby Kasia stała się Twoją motywacją.

Nie czekaj, nie odkładaj na lepszy moment, bo taki nie nadejdzie! Zawalcz o siebie, a za 3 miesiące to Ty będziesz mogła pochwalić się takimi rezultatami!

Zapraszam: Dieta Hashi – dieta dla osób z Hashimoto, niedoczynnością tarczycy i insulinoopornością!